Kolumny głośnikowe, małe czy duże, cyfrowe projektory dźwięku, systemy surround czy systemy głośników to element podstawowy dobrego nagłośnienia. Często niezbędnym uzupełnieniem okazują się być akcesoria dodatkowe. Zestawy do montażu głośników na ścianie, specjalne ramki mocujące, stelaże to elementy bez których instalacja niektórych modeli głośników byłaby niemożliwa. Podobnie jak w przypadku głośników czy komponentów kina domowego urządzenia z kategorii stereo stanowią bazę, którą możemy w ciekawy sposób rozbudować za pomocą dostępnych akcesoriów. Spośród wielu produktów tego działu warto zwrócić uwagę na transmitery do iPodów, uniwersalne piloty, lampy oraz dedykowane kable i zasilacze.

Marka produktu

ARTYKUŁY

Rasmussen z firmy Gryphon: Strumieniowanie jest przyszłością, ale CD wciąż mocno się trzyma

Ćwierć wieku temu, jeżeli rozpoczynałeś działalność jako producent hi-fi, miałeś mniej czynników, która trzeba było brać pod uwagę w kwestii formatów, podaży i popytu oraz troski o środowisko. W roku 1985, kiedy Flemming E. Rasmussen założył Gryphon Audio Designs, scenariusz był całkowicie odmienny od dzisiejszego - CD i cyfrowy wiek były w stadium początkowym, niezmiennie...

>> czytaj więcej
 

Copyright © 1994-2013 Audio Klan. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

 
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Wszelkie znaki towarowe wykorzystywane do prezentacji produktów należą do ich właścicieli.
Google+
Pliki Cookies: Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.